Смартфон Samsung Galaxy S26 Ultra 12/256GB, White (SM-S948BZWDEUC)
67 785 ₴
- Готово до відправки
- Код: 327731
Смартфон Samsung Galaxy S26 Ultra 12/256GB, White (SM-S948BZWDEUC)Готово до відправки
67 785 ₴
+380 (50) 193-42-43
- +380 (67) 338-04-04
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Смартфон Samsung Galaxy S26 Ultra, White, 6.9" (3120x1440, 120Гц, Dynamic AMOLED 2X), Qualcomm Snapdragon 8 Elite Gen 5 (8 ядер), 12Gb, 256GB, 200/50/10/50Mp+12Mp, 5G, Wi-Fi 7, Bluetooth 6.0, NFC, Type-C, 5000mAh, Android 16, Стилус (SM-S948BZWDEUC)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Колір | Білий |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| ОС | Android |
| Роз'єми | Type-C |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM + eSIM |
| Тип матриці | Dynamic AMOLED 2X |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 214 г |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 8 Elite Gen 5 |
| Слоти карти пам'яті | Немає |
| Екран | |
| Роздільна здатність екрану | 3120x1440 |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Живлення | |
| Функція бездротової зарядки | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| NFC | є |
| Ємність акумулятора | 5000 мА·год |
| Версія ОС | Android 16 |
| Внутрішній код товару | SM-S948BZWDEUC |
| Габарити | 163.6 x 78.1 x 7.9 мм |
| Діагональ екрана | 6 - 6.9" |
| Діагональ екрана | 6.9" |
| Камера на лицьовій панелі | 12 Мп |
| Кількість мегапікселів камери | 200 Мп + 50 Мп + 50 Мп + 10 Мп |
| Кількість основних камер | 3 |
| Кількість ядер | 8 ядер |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 12 ГБ |
| Примітка | *Виробник може змінювати характеристики, властивості, комплектацію і зовнішній вигляд товарів без попередження |
| Роз'єм для навушників | є (Type-C) |
| Серія | Galaxy S26 Ultra |
| Стандарт зв'язку | 3G, 4G (LTE), GSM (2G), 5G |
| Ступінь захисту | IP68 |
| Тип | сенсорний |
| Тип слота | SIM + SIM / eSIM |
| Швидке заряджання | є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 67 785 ₴
