TOB1Z-125-DC-MCCB 125A 1P
272 ₴
- Готово до відправки
- Код: 320900
TOB1Z-125-DC-MCCB 125A 1PГотово до відправки
272 ₴
+380 (50) 193-42-43
- +380 (67) 338-04-04
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
TOB1Z-125-DC-MCCB 125A 1P
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TOMZN |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 100 г |
| Внутрішній код товару | TOB1Z-125-DC-MCCB |
| Відключаюча здатність за КЗ | 10 кА |
| Джерело струму | постійного струму |
| Захист | IP20 |
| Крива відключення | З |
| Кількість полюсів | 1 |
| Монтаж | Din-рейка |
| Напруга | 250 В |
| Переріз кабелю | 25 мм2 |
| Примітка | *Виробник може змінювати характеристики, властивості, комплектацію і зовнішній вигляд товарів без попередження |
| Робоча температура | -25°C ~ + 70°С |
| Розміри | 79,5 х 87 х 27 мм |
| Сила тока | 125 А |
| Тип | вимикач постійного струму |
Інформація для замовлення
- Ціна: 272 ₴
