
Кабель Type-C - Lightning, 30 см, Black, ColorWay, 20 Вт, 3A (CW-CBPDCL054-BK)
129 ₴
- Готово до відправки
- Код: 263393
+380 (50) 193-42-43
- +380 (67) 338-04-04
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кабель Type-C - Lightning, 30 см, Black, ColorWay, 20 Вт, 3A (CW-CBPDCL054-BK)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Colorway |
| Колір | Чорний |
| Тип | Кабель |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип роз'єму | M — M (вилка — вилка) |
| Внутрішній код товару | CW-CBPDCL054-BK |
| Довжина: | 30 см |
| Конектори | Type-C - Lightning |
| Макс. потужність | 20 Вт |
| Макс. сила струму | 3A |
| Обплетення | Нейлон |
| Призначення | Для синхронізації / живлення |
| Примітка | *Виробник може змінювати характеристики, властивості, комплектацію і зовнішній вигляд товарів без попередження |
| Тип кабелю | Стандартний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 129 ₴



