
Кабель Type-C - Lightning, 1.2 м, White, Canyon MFI-4, 18 Вт, 2.4A, MFI (CNS-MFIC4W)
215 ₴
- Готово до відправки
- Код: 235622
+380 (50) 193-42-43
- +380 (67) 338-04-04
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кабель Type-C - Lightning, 1.2 м, White, Canyon MFI-4, 18 Вт, 2.4A, MFI (CNS-MFIC4W)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Canyon |
| Колір | Білий |
| Тип | Кабель |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип роз'єму | M — M (вилка — вилка) |
| Внутрішній код товару | CNS-MFIC4W |
| Довжина: | 1.2 м |
| Конектори | Type-C - Lightning |
| Макс. потужність | 18 Вт |
| Макс. сила струму | 2.4A |
| Обплетення | PVC |
| Призначення | Для синхронізації / живлення |
| Примітка | *Виробник може змінювати характеристики, властивості, комплектацію і зовнішній вигляд товарів без попередження |
| Тип кабелю | Стандартний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 215 ₴


