Циліндрична IP камера з роздільною здатністю 5.0MP на основі матриці 1/2.8″ CMOS дає змогу отримати якісне зображення як вдень, так і вночі завдяки підсвічуванню до 50м. Легке живлення камери завдяки технології DC12V/PoE, об'єктив 4мм, світлочутливість 0.002Lux@(F1.6,AGC вкл), 120дБ WDR - ключові характеристики для відеоспостереження за будь-яким об'єктом. Широкий діапазон температур -40~65°C і надійний матеріал корпусу Метал добре захищають від різних умов навколишнього середовища. Завдяки протоколу Onvif: ProfileS/T/G і RTSP ви можете інтегрувати цю камеру не тільки з реєстраторами Tiandy, а й з реєстраторами інших виробників.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TIANDY |
| Матриця | |
| Кількість мегапікселів | 5 Мп |
| Роздільна здатність матриці | 2880x1620 |
| Об'єктив | |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart-функції | є |
| ІЧ-підсвічування | 50 м |
| Аудіо | мікрофон |
| Вага | 0.52 кг |
| Внутрішній код товару | TC-C35WS_SH |
| Габарити | 160 х 73 х 73 мм |
| Датчик PIR | немає |
| Живлення | DC 12В |
| Застосування | комбіноване |
| Клас захисту | IP67 |
| Колір | white |
| Корпус | циліндричний |
| Кут огляду | 91° - 120° |
| Кути огляду | Г: 119,6° |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матриця | 1/3" |
| Оптичний зум | Немає |
| Примітка | *Виробник може змінювати характеристики, властивості, комплектацію і зовнішній вигляд товарів без попередження |
| Підключення | LAN з PoE |
| Підтримка microSD | є |
| Робоча температура | -30°C ~ +60°C |
| Тип об'єктиву | фіксований |
| Тип формату | IP |
| Тривожний вхід/вихід | є |
| Формат відеостиснення | H.264, H.265, MJPEG |
| Функція антитуман | є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 040 ₴


