
IP камера Hikvision DS-2CD2T63G2-4LI (4мм), White
8 145 ₴
- Готово до відправки
- Код: 295473
+380 (50) 193-42-43
- +380 (67) 338-04-04
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
IP камера Hikvision DS-2CD2T63G2-4LI (4мм), White, 6Мп, 1/2.4", 3200х1800, f=4 мм, ІЧ + видиме світло до 80 м, LAN с PoE, IP67, -30°C ~ +60°C, H.264, H.265
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Матриця | |
| Кількість мегапікселів | 6 Мп |
| Роздільна здатність матриці | 3200х1800 |
| Об'єктив | |
| Фокусна відстань | 4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart-функції | є |
| ІЧ-підсвічування | 80 м |
| Аудіо | немає |
| Вага | 1 кг |
| Внутрішній код товару | DS-2CD2T63G2-4LI (4ММ) |
| Габарити | 286.7х93.1х88.7 мм |
| Датчик PIR | немає |
| Живлення | DC 12В |
| Застосування | Вуличне |
| Клас захисту | IP67 |
| Колір | white |
| Корпус | циліндричний |
| Кут огляду | 61° - 90° |
| Кути огляду | Г: 78°, В: 38°, Д: 96° |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матриця | 1/2.4" |
| Оптичний зум | Немає |
| Примітка | *Виробник може змінювати характеристики, властивості, комплектацію і зовнішній вигляд товарів без попередження |
| Підключення | LAN з PoE |
| Підтримка microSD | є |
| Робоча температура | -30°C ~ +60°C |
| Тип об'єктиву | фіксований |
| Тип формату | IP |
| Тривожний вхід/вихід | є |
| Формат відеостиснення | H.264, H.265 |
| Функція антитуман | немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 145 ₴


