
IP камера Dahua DH-IPC-HFW2849T-ZAS-IL (2.7-13.5мм), White
12 600 ₴
- Готово до відправки
- Код: 304641
+380 (50) 193-42-43
- +380 (67) 338-04-04
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
IP камера Dahua DH-IPC-HFW2849T-ZAS-IL (2.7-13.5мм), White, 8Мп, 1/2.7", 3840x2160, f=2.7-13.5мм, ІЧ + LED підсвічування до 60 м, IP67, день/ніч, -30°C ~ +60°C, Micro SD, H.264H, H.264B, MJPEG, Smart H.265 + / Smart H.264 +, LAN с PoE, мікрофон, метал
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Загальні | |
| Вага | 760 г |
| Матриця | |
| Кількість мегапікселів | 8 Мп |
| Роздільна здатність матриці | 3840х2160 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart-функції | є |
| ІЧ-підсвічування | 60 м |
| Аудіо | мікрофон |
| Внутрішній код товару | DH-IPC-HFW2849T-ZAS-IL (2.7-13.5ММ) |
| Габарити | 238.5х90.7х90.7 мм |
| Датчик PIR | немає |
| Живлення | DC 12В |
| Застосування | Вуличне |
| Клас захисту | IP67 |
| Колір | white |
| Корпус | циліндричний |
| Кут огляду | 121° і більше |
| Кути огляду | Г: 114°–32°; В: 58°–17°; Д: 138°–36° |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матриця | 1/2.7" |
| Оптичний зум | 5x |
| Примітка | *Виробник може змінювати характеристики, властивості, комплектацію і зовнішній вигляд товарів без попередження |
| Підключення | LAN з PoE |
| Підтримка microSD | є |
| Робоча температура | -30°C ~ +60°C |
| Тип об'єктиву | варіофокальний |
| Тип формату | IP |
| Тривожний вхід/вихід | є |
| Фокусна відстань | 2.7-13.5 мм |
| Формат відеостиснення | H.264H, H.264B, MJPEG, Smart H.265 + / Smart H.264 + |
| Функція антитуман | немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 600 ₴


