Колонки Defender Eclipse Black (65593), 2.1-канальный звук, 2 x 10 Вт + 20 Вт, Card Reader, RCA, mini-jack 3.5 мм, Bluetooth, USB, подсветка LED, кабель 1.5 м
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Defender |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | є |
| FM тюнер | немає |
| Інтерфейси | RCA, mini-jack 3.5 мм, Bluetooth, USB |
| Аудіосистема | 2.1 |
| Вага (кг) | 4 |
| Внутрішній код товару | 65593 |
| Габарити колонки | 32.5 х 30 х 26.2 см |
| Довжина кабелю | 1.5 м |
| Живлення | дротовий/бездротовий |
| Загальна потужність | більше 30 Вт |
| Колір | Black |
| Потужність динаміків | 2 x 10 Вт |
| Потужність сабвуфера | 20 Вт |
| Примітка | *Виробник може змінювати характеристики, властивості, комплектацію і зовнішній вигляд товарів без попередження |
| Пульт | бездротовий |
| Підсвітка | є |
| Тип | акустичні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 740 ₴







