
ДБЖ APC Back-UPS Pro 1600VA, Black, 960 Вт, 8xC13 (BR1600MI)
23 975 ₴
- Готово до відправки
- Код: 243394
+380 (50) 193-42-43
- +380 (67) 338-04-04
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ДБЖ APC Back-UPS Pro 1600VA (BR1600MI) є лінійно-інтерактивним джерелом безперебійного живлення, яке забезпечує захист вашого обладнання від стрибків напруги, короткого замикання та перевантажень.
Особливості ДБЖ APC Back-UPS Pro 1600VA (BR1600MI)
- Висока потужність: ДБЖ має потужність 1600VA (960 Вт), що дозволяє підключити та забезпечити роботу декількох пристроїв одночасно.
- Якість електроживлення: Внутрішній дизайн пристрою забезпечує апроксимовану синусоїду вихідного сигналу, що робить його ідеальним для підключення до комп'ютерів, серверів та інших електронних пристроїв.
- Висока ємність батарей: ДБЖ оснащений двома батареями ємністю 7,5 Aг кожна, що забезпечує тривалий час автономної роботи при відключенні електроживлення.
- Зручність підключення: У пристрої є 8 вихідних розеток типу IEC-320-C13, що дозволяє підключити різне обладнання без необхідності використання адаптерів або перехідників.
- Додаткові функції: ДБЖ оснащений 1 портом USB, а також 2 роз'ємами RJ-11 та 2 роз'ємами RJ-45, що надають можливість захисту телефонних та мережевих ліній зв'язку.
- Наявність USB-портів: ДБЖ має один порт USB для підключення додаткових пристроїв.
- Час заряджання: Час заряджання батарей займає близько 16 годин. На це треба звернути увагу у разі термінової необхідності підключення ДБЖ до електроживлення.
ДБЖ APC Back-UPS Pro 1600VA (BR1600MI) є надійним джерелом безперебійного живлення, яке забезпечує високу потужність, захист від стрибків напруги та перевантажень, а також тривалий час автономної роботи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APC |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10.9 кг |
| Технічні характеристики | |
| Форма вихідної напруги | Апроксимована синусоїда |
| Користувальницькі характеристики | |
| Активна потужність, Вт | 801-1000 |
| Внутрішній код товару | BR1600MI |
| Габарити | 100 x 382 x 250 мм |
| Діапазон вхідної напруги | 180-287 В |
| Захист ліній передачі даних | RJ45 |
| Колір | Black |
| Повна потужність, ВА | 1501-2000 |
| Потужність | 960 Вт |
| Примітка | *Виробник може змінювати характеристики, властивості, комплектацію і зовнішній вигляд товарів без попередження |
| Тип | лінійно-інтерактивний |
| Тип батареї | 12В/7Аг x 2 шт |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Тип індикаторів | LCD дисплей |
| Функція AVR | є |
| Час заряду батарей | до 12 років |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 975 ₴



