Джерело безперебійного живлення Powercom MRT-1500L IEC LCD (MRT1500L)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Powercom |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 20.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси керування | USB, COM (RS-232) |
| Активна потужність, Вт | 1500 |
| Акумуляторна батарейка | зовнішня (немає у комплекті) |
| Байпас | ручний / автоматичний |
| Вихідна частота | 50 - 60 Гц |
| Внутрішній код товару | MRT1500L |
| Вхідна частота | 50 - 60 Гц |
| Габарити | 428 х 425 х 84 мм |
| Діапазон вихідної напруги | 208 / 220 / 230 / 240 В |
| Діапазон вхідної напруги | 120-276 В |
| Захист ліній передачі даних | немає |
| Колір | Black |
| Кількість розеток IEC(C13/C14) | 4 |
| Кількість розеток IEC(C19/C20) | немає |
| Кількість розеток Euro(Schuko) | немає |
| Кількість фаз (вхід/вихід) | 1 / 1 |
| Повна потужність, ВА | 1001-1500 |
| Потужність | 1500 Вт |
| Примітка | *Виробник може змінювати характеристики, властивості, комплектацію і зовнішній вигляд товарів без попередження |
| Підключення додаткових батарей | Да |
| Розетки з резервом | 4 IEC(C13/C14) |
| Рівень шуму | до 40 дБ |
| Тип | з подвійним перетворенням (Online) |
| Тип батареї | не входять до комплекту |
| Тип встановлення | підлоговий / у стійку |
| Тип індикаторів | LCD + LED + звукова індикація |
| Форма вихідної напруги | правильна синусоїда |
| Функція AVR | є |
| Функція холодного старту | є |
| Функції захисту | від короткого замикання, від перевантаження, від пегріву, від перезаряджання, від низького заряду батарей, від перенапруги |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 100 ₴







