
Джерело безперебійного живлення APC Smart-UPS C 2000VA LCD (SMC2000I)
62 012 ₴
- Готово до відправки
- Код: 179465
+380 (50) 193-42-43
- +380 (67) 338-04-04
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Джерело безперебійного живлення APC Smart-UPS C 2000VA LCD (SMC2000I)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APC |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 24 кг |
| Технічні характеристики | |
| Час роботи при повному навантаженні | 5 хв |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси керування | USB |
| Активна потужність, Вт | 1001-2000 |
| Байпас | немає |
| Вихідна частота | 47 - 63 Гц |
| Внутрішній код товару | SMC2000I |
| Вхідна частота | 45 - 65 Гц |
| Габарити | 439 x 171 x 219 мм |
| Діапазон вхідної напруги | 176-294 В |
| Колір | Black |
| Кількість розеток IEC(C13/C14) | 8 |
| Кількість фаз (вхід/вихід) | 1 / 1 |
| Повна потужність, ВА | 1501-2000 |
| Потужність | 1300 Вт |
| Примітка | *Виробник може змінювати характеристики, властивості, комплектацію і зовнішній вигляд товарів без попередження |
| Розетки з резервом | 8 IEC(C13/C14) |
| Рівень шуму | до 45 дБ |
| Тип | лінійно-інтерактивний |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Тип індикаторів | LCD дисплей |
| Форма вихідної напруги | правильна синусоїда |
| Функції захисту | від короткого замикання, від перевантажень |
| Час заряду батарей | до 3 років |
| Час роботи при половинному навантаженні | 18.5 хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 62 012 ₴
