
Шурупокрут-дриль Einhell TE-CI 18/1 Li Solo, Black/Red
2 574 ₴
- Готово до відправки
- Код: 252849
+380 (50) 193-42-43
- +380 (67) 338-04-04
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шурупокрут-дриль Einhell TE-CI 18/1 Li Solo, Black/Red, 18В, 2300 об./мин, Li-Ion, 140 Нм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1 кг |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 2 А-год / 18 В |
| Внутрішній код товару | 4510034 |
| Джерело живлення | акумулятор |
| Діаметр патрона | 1/4" |
| Кількість обертів | 2300 об/хв |
| Макс. кількість ударів | 2900 уд/хв |
| Обертаючий момент | 140 Нм |
| Примітка | *Виробник може змінювати характеристики, властивості, комплектацію і зовнішній вигляд товарів без попередження |
| Регулювання оборотів | є |
| Тип | шурупокруті |
| Тип пристрою | дриль-шурупокрут |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 574 ₴





