
Шурупокрут-дриль Einhell X-Change TE-CD 18/48 Li-i Solo, Red/Black
2 682 ₴
- Готово до відправки
- Код: 252847
+380 (50) 193-42-43
- +380 (67) 338-04-04
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шурупокрут-дриль Einhell X-Change TE-CD 18/48 Li-i Solo, Red/Black, 18В/1.5Ah, 550 об./хв, Li-Ion, 23/48 Нм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.3 кг |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 2 А-год / 18 В |
| Внутрішній код товару | 4513926 |
| Джерело живлення | Акумулятор |
| Діаметр отвору (цегла) | 10 мм |
| Діаметр патрона | 13 мм |
| Кількість обертів | 400-1500 об/хв |
| Макс. кількість ударів | 24000 уд/хв |
| Обертаючий момент | 48 Нм |
| Примітка | *Виробник може змінювати характеристики, властивості, комплектацію і зовнішній вигляд товарів без попередження |
| Регулювання оборотів | є |
| Тип | шурупокруті |
| Тип пристрою | дриль-шурупокрут |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 682 ₴






