
Фрезер Bosch POF 1400 ACE + набір 6 фрез (0.603.26C.801)
8 173 ₴
- Готово до відправки
- Код: 242989
+380 (50) 193-42-43
- +380 (67) 338-04-04
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фрезер Bosch POF 1400 ACE + набір 6 фрез, 1400W, 55мм, 3.5кг, 28000 об/хв (0.603.26C.801)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Вага | 3.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Величина ходу | 55 мм |
| Внутрішній код товару | 0.603.26C.801 |
| Джерело живлення | електромережа (220-240 В) |
| Кількість обертів | 11000-28000 об/хв |
| Макс. діаметр фрези | 8 мм |
| Макс. діаметр цанги | 8 мм |
| Потужність | 1400 Вт |
| Примітка | *Виробник може змінювати характеристики, властивості, комплектацію і зовнішній вигляд товарів без попередження |
| Тип | фрезери |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 173 ₴
