
Ноутбук 16" MSI Vector 16 HX A8WIG-073XUA Cosmos Gray, AMD Ryzen 9 8940HX, 16GB, 1TB, DOS
125 574 ₴
- Готово до відправки
- Код: 325461
+380 (50) 193-42-43
- +380 (67) 338-04-04
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ноутбук 16" MSI Vector 16 HX A8WIG-073XUA Cosmos Gray, 16" (2560x1600, IPS, 240 Гц), AMD Ryzen 9 8940HX (24х2.1-5.4GHz), DDR5 16GB, SSD 1TB, SD, GeForce RTX 5080 16Gb, LAN, Wi-Fi 6E, Bluetooth 5.3, 2хThunderbolt 5/2хUSB 3.2, HDMI, 90Wh, DOS
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Тип | Ноутбук |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.7 кг |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера | Так |
| Графіка | |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 16 |
| Модель процесора | 8940HX |
| Тип процесора | AMD Ryzen 9 |
| Підключення і зв'язок | |
| Кількість інтерфейсів USB 3.1 Type-C | 2 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Оптичний привід | Відсутній |
| Тип диска | SSD |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Так |
| Екран | |
| Роздільна здатність екрану | 2560×1600 |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Антивідблиск |
| Частота оновлення екрану | 240 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| 5G/4G/3G модуль | немає |
| Bluetooth | є |
| DisplayPort | є (через USB Type-C) |
| HDMI | є |
| LAN-порт | є |
| USB 3.х Gen 1 | немає |
| USB 3.х Gen 2 | 2 |
| USB 3.х Gen 2х2 | немає |
| USB Type-C з підтримкою DisplayPort | є |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Ємність акумулятора | 90 Вт·год |
| Інші функції й особливості | SD |
| Виробник процесора | AMD |
| Внутрішній код товару | VECTOR A16HX A8WIG-073XUA |
| Встановлена пам'ять | 1 x 16 ГБ |
| Габарити (ШхВхГ) | 357 х 284 х 28.6 мм |
| Діагональ екрана | 16" та більше |
| Діагональ екрана | 16" |
| Колір | Cosmos Gray |
| Комплектація (сумка; рюкзак; чохол) | немає |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | немає |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | немає |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Об'єм HDD | відсутній |
| Об'єм SSD | 1 ТБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Об'єм відеопам'яті | 16 ГБ |
| Примітка | *Виробник може змінювати характеристики, властивості, комплектацію і зовнішній вигляд товарів без попередження |
| Підтримка Thunderbolt | є |
| Серія | MSI Vector |
| Сканер відбитка пальця | немає |
| Частота процесора | 2.4-5.3 ГГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 125 574 ₴





