
Корпус Deepcool WAVE V2 Black, без БЖ, Micro ATX
1 149 ₴
- Готово до відправки
- Код: 136928
+380 (50) 193-42-43
- +380 (67) 338-04-04
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Корпус Deepcool WAVE V2 Black, без БЖ, Mini Tower, Micro ATX / Mini ITX, 2xUSB 3.0, 1xUSB 2.0, 1x120 мм Fan
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deepcool |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Кількість внутрішніх відсіків 3,5" | 2 |
| Розташування БП | Верхнє |
| Типорозмір | Mini (Micro)-Tower |
| Форм-фактор | microATX |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аудіовиходи | 2 |
| Внутрішній код товару | WAVE V2 |
| Габарити корпусу | 390x175x350 мм |
| К-ть передвстановлених вентиляторів | 1 |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 |
| Кількість відсіків 5.25" | 1 |
| Максимальна висота кулера ЦП | 140 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 340 мм |
| Місць для вентиляторів | 3 |
| Місць для вентиляторів на бічній панелі | 1x120 мм |
| Місць для вентиляторів на задній панелі | 1x80 мм / 1x92 мм |
| Місць для вентиляторів на передній панелі | 1x120 мм |
| Порти USB 2.0 | 2 |
| Потужність блока живлення | без БЖ |
| Примітка | *Виробник може змінювати характеристики, властивості, комплектацію і зовнішній вигляд товарів без попередження |
| Прозора бічна панель | Немає |
| Підсвітка | немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 149 ₴


