
Корпус ADATA XPG CRUISER White, без БЖ, EATX (CRUISERST-WHCWW)
2 863 ₴
- Готово до відправки
- Код: 260436
- +380 (67) 338-04-04
XPG CRUISER SUPER — це видозмінена версія першокласної моделі
XPG BATTLECRUISER і продовження прихильності XPG до створення корпусів «преміум» класу. XPG CRUISER оснащений передньою та бічною панелями із загартованого скла та трьома вбудованими вентиляторами XPG VENTO 120 ARGB. Він підтримує вертикальну та горизонтальну установку відеокарти та має високошвидкісний порт введення/виводу USB 3.1 Gen 2 Type-C.
Корпус ПК «Середня вежа» (MID-TOWER) XPG CRUISER SuperXPG
CRUISER — повнорозмірний корпус E-ATX. XPG «преміум» класу: у зовнішній каркас встановлена геометрично правильна передня панель з алюмінію та скла та бічна панель із загартованого скла для додаткового покращення світлових ефектів ARGB. Завдяки просторому компонуванню він підтримує більше варіантів налаштування та модифікації компонентів.
Скляна передня панель з XPG
Скляна передня панель з XPG: Exoskeleton Design Language (Мова форми зовнішнього каркаса) забезпечує фірмовий баланс XPG між ККД повітрозабору та естетикою ARGB. Завдяки конструкції XPG CRUISER зі скляною передньою панеллю покращується забір повітря, не заглушаючи сяйва вентиляторів XPG VENTO 120 ARGB, що входять до комплекту. *3 вентилятори XPG VENTO 120 ARGB (спереду) у комплекті.
Внутрішня будова камери блоку живлення
Камера блоку живлення XPG CRUISER допускає встановлення блоків живлення довжиною до 180 мм, зберігаючи сумісність із повністю модульними та фіксованими версіями блоків живлення. Комбіновані дисководи зрушуються горизонталлю, щоб звільнити місце для кабелів блока живлення.
Параметри пам’яті
Підтримується до двох жорстких дисків/ твердотілих накопичувачів 2.5 дюйма у задній частині корпусу та до двох жорстких дисків/ твердотілих накопичувачів 2.5/3.5 дюйма у комбінованих дисководах.
Просторе внутрішнє компонування, підтримка відеокарт довжиною до 350 мм
XPG CRUISER має 7 горизонтальних слотів PCI-E та 2 вертикальних настановних слотів. Він підтримує відеокарти завдовжки до 350 мм (без радіатора спереду). *При вертикальній установці просвіт для кабелю-подовжувача VGA становить 27 мм.
Універсальні порти вводу/виводу
Корпус XPG CRUISER оснащений набором портів введення/виводу, включаючи високошвидкісний порт USB 3.1 Gen 2 Type-C, гібридний аудіо порт та світлодіодну кнопку із вбудованим контролером ARGB.
Знімний фільтр на магнітах
Знімний повітряний фільтр у верхній частині має магнітні кріплення, швидко знімається та легко чиститься.
- Формфактор E-ATXXPG CRUISER підтримує системні плати E-ATX з габаритними розмірами (В х Ш х Г): 493 x 234 x 466 мм (19.40 x 9.21 x 18.35 дюйма):
- Обмеження за висотою кулера ЦП: 170 мм
- Обмеження за довжиною відеокарти: 350 мм (без переднього радіатора)
- Обмеження щодо встановлення відеокарти у вертикальному положенні: 27 мм
- Обмеження по довжині блока живлення: 180 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ADATA |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Кількість внутрішніх відсіків 3,5" | 2 |
| Розташування БП | Нижнє |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Форм-фактор | EATX |
| Користувальницькі характеристики | |
| Type-C | 1 |
| Аудіовиходи | 1 (Combo) |
| Внутрішній код товару | CRUISERST-WHCWW |
| Габарити корпусу | 466x234x493 мм |
| К-ть передвстановлених вентиляторів | 3 |
| Кількість відсіків 2.5" | 4 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Максимальна висота кулера ЦП | 170 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 380 мм |
| Місць для вентиляторів | 6 |
| Місць для вентиляторів на верхній панелі | 2x120 мм/2x140 мм |
| Місць для вентиляторів на задній панелі | 1x120 мм/1x140 мм |
| Місць для вентиляторів на передній панелі | 3x120 мм / 3x140 мм |
| Потужність блока живлення | без БЖ |
| Примітка | *Виробник може змінювати характеристики, властивості, комплектацію і зовнішній вигляд товарів без попередження |
| Прозора бічна панель | Да |
| Підсвітка | є |
| Підтримка рідинного охолодження на верхній панелі | 120/140/240/280 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на задній панелі | 120/140 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на передній панелі | 120/140/240/280/360 мм |
- Ціна: 2 863 ₴



