Корпус Montech SKY TWO, White, Mid Tower, без БЖ, для ATX / Micro ATX / Mini ITX, 2xUSB 3.0 / 1xType-C, макс. CPU - 168 мм / GPU - 400 мм, 4x120 мм ARGB, бічна та передня панель із загартованого скла
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Montech |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Кількість внутрішніх відсіків 3,5" | 2 |
| Розташування БП | Нижнє |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Форм-фактор | ATX |
| Користувальницькі характеристики | |
| Type-C | 1 |
| Аудіовиходи | 2 |
| Внутрішній код товару | SKY TWO (W) |
| Габарити корпусу | 430x215x490 мм |
| К-ть передвстановлених вентиляторів | 4 |
| Кількість відсіків 2.5" | 3 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Максимальна висота кулера ЦП | 168 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 400 мм |
| Місць для вентиляторів | 8 |
| Місць для вентиляторів на бічній панелі | 2x120 мм |
| Місць для вентиляторів на верхній панелі | 3x120 мм / 2x140 мм |
| Місць для вентиляторів на задній панелі | 1x120 мм |
| Місць для вентиляторів на нижній панелі | 2x120 мм |
| Потужність блока живлення | без БЖ |
| Примітка | *Виробник може змінювати характеристики, властивості, комплектацію і зовнішній вигляд товарів без попередження |
| Прозора бічна панель | Да |
| Підсвітка | є |
| Підтримка рідинного охолодження на верхній панелі | 120/140/240/280/360 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на задній панелі | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 169 ₴








