
Корпус Montech King 95 PRO, White (KING 65 PRO (W)
4 299 ₴
- Готово до відправки
- Код: 297462
+380 (50) 193-42-43
- +380 (67) 338-04-04
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Корпус MONTECH KING 95 PRO (W) Геймерські, Miditower, ATX, Micro - ATX, Mini - ITX, Слотів розширення - 7, Вентилятори - 2 х 140 мм, 4 х 120 мм, Додатково - Top 3x12 or 2х14 см, GPU - до 420 мм, CPU - 175 мм, PSU - 190 мм, кулери з підсвіткою, на нижній панелі, світлодіодна стрічка RGB, на задній панелі, на бічній панелі, 475 х 300 х 442 мм, 11.85 кг, білий
Montech King 95 Pro - це вершина в сегменті корпусів, що поєднує в собі найвищу якість та інновації в стилі. Цей корпус пропонує бездоганну естетику і функціональність, яка вражає навіть найвимогливіших геймерів і ентузіастів ПК.
Корпус оснащений вигнутим склом Elegance, що забезпечує кристально чисту видимість компонентів під будь-яким кутом. Це дає змогу створити неповторний дизайн і підкреслити естетику будь-якої збірки. Завдяки товщині 4 мм і винятковій міцності, непохитне загартоване скло корпусу King 95 Pro забезпечує надійний захист компонентів від пошкоджень і подряпин.
Інтегрована світлова ARGB стрічка на передній панелі дає змогу створювати різноманітні ефекти освітлення, що підкреслюють стиль і вишуканість вашої системи.
Двокамерний корпус King 95 Pro призначено для роботи з найпотужнішими компонентами, включно з флагманськими відеокартами та блоками живлення, що забезпечує максимальну продуктивність і ефективне охолодження.
Корпус підтримує різні конфігурації охолодження, включно з рідинним, повітряним і вентиляційним охолодженням, що дає змогу адаптувати систему охолодження до будь-яких потреб користувача. Він оснащений 2-ма 140 мм вентиляторами і 4-ма 120 мм вентиляторами, які забезпечують ефективне охолодження системи.
Корпус досить просторий, що дає змогу встановити відеокарту максимальною довжиною до 420 мм, кулер для процесора до 175 мм, блок живлення з високою потужністю розмірами до 190 мм тощо.
Легко знімні панелі, кожна з яких оснащена пиловими фільтрами, забезпечують максимальний захист вашої системи від пилу та бруду.
Montech King 95 Pro - це вершина в сегменті корпусів, що поєднує в собі найвищу якість та інновації в стилі. Цей корпус пропонує бездоганну естетику і функціональність, яка вражає навіть найвимогливіших геймерів і ентузіастів ПК.
Корпус оснащений вигнутим склом Elegance, що забезпечує кристально чисту видимість компонентів під будь-яким кутом. Це дає змогу створити неповторний дизайн і підкреслити естетику будь-якої збірки. Завдяки товщині 4 мм і винятковій міцності, непохитне загартоване скло корпусу King 95 Pro забезпечує надійний захист компонентів від пошкоджень і подряпин.
Інтегрована світлова ARGB стрічка на передній панелі дає змогу створювати різноманітні ефекти освітлення, що підкреслюють стиль і вишуканість вашої системи.
Двокамерний корпус King 95 Pro призначено для роботи з найпотужнішими компонентами, включно з флагманськими відеокартами та блоками живлення, що забезпечує максимальну продуктивність і ефективне охолодження.
Корпус підтримує різні конфігурації охолодження, включно з рідинним, повітряним і вентиляційним охолодженням, що дає змогу адаптувати систему охолодження до будь-яких потреб користувача. Він оснащений 2-ма 140 мм вентиляторами і 4-ма 120 мм вентиляторами, які забезпечують ефективне охолодження системи.
Корпус досить просторий, що дає змогу встановити відеокарту максимальною довжиною до 420 мм, кулер для процесора до 175 мм, блок живлення з високою потужністю розмірами до 190 мм тощо.
Легко знімні панелі, кожна з яких оснащена пиловими фільтрами, забезпечують максимальний захист вашої системи від пилу та бруду.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Montech |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Кількість внутрішніх відсіків 3,5" | 5 |
| Розташування БП | Нижнє |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Форм-фактор | ATX |
| Користувальницькі характеристики | |
| Type-C | 1 |
| Аудіовиходи | 2 |
| Внутрішній код товару | KING 65 PRO (W) |
| Габарити корпусу | 475x300x442 мм |
| К-ть передвстановлених вентиляторів | 6 |
| Кількість відсіків 2.5" | 8 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Максимальна висота кулера ЦП | 175 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 420 мм |
| Місць для вентиляторів | 9 |
| Місць для вентиляторів на бічній панелі | 2x120 мм/2x140 мм |
| Місць для вентиляторів на верхній панелі | 3x120 мм / 2x140 мм |
| Місць для вентиляторів на задній панелі | 1x120 мм |
| Місць для вентиляторів на нижній панелі | 3x120 мм / 2x140 мм |
| Порти USB 2.0 | немає |
| Потужність блока живлення | без БЖ |
| Примітка | *Виробник може змінювати характеристики, властивості, комплектацію і зовнішній вигляд товарів без попередження |
| Прозора бічна панель | Да |
| Підсвітка | ARGB |
| Підтримка рідинного охолодження на бічній панелі | 120/140/240 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на верхній панелі | 120/140/240/280/360 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на задній панелі | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 299 ₴





