Бензиновий генератор Einhell TC-PG 8000, Black/Red (4152640)
61 685 ₴
- Готово до відправки
- Код: 323424
Бензиновий генератор Einhell TC-PG 8000, Black/Red (4152640)Готово до відправки
61 685 ₴
+380 (50) 193-42-43
- +380 (67) 338-04-04
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бензиновий генератор Einhell TC-PG 8000, Black/Red, 3.2 кВт (макс. 8 кВт), ручний/електричний стартер, однофазний, 4-тактний, розетки (2х230В/1х400В) 50 Гц, бак 25 л, 459 см³, до 75,6 дБ (4152640)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Кількість фаз | 1 |
| Максимальна потужність | 8 кВт |
| Номінальна потужність | 3.2 кВт |
| Тип палива | Бензин |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 96.7 кг |
| Двигун | |
| Об'єм паливного бака | 25 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| USB-порти для заряджання | немає |
| Автоматичне регулювання напруги AVR | є |
| Вихід на 12 В | є |
| Вихідний струм | 13.9 А (230 В) / 5.2 А (400 В) |
| Внутрішній код товару | 4152640 |
| Вольтметр | немає |
| Габарити | 720 х 710 х 655 мм |
| Датчик рівня палива | є |
| Дисплей | немає |
| Кількість розеток 230 В | 2 |
| Кількість розеток 400 В | 1 |
| Номінальна напруга | 230 В, 400 В |
| Об'єм двигуна | 459 см3 |
| Примітка | *Виробник може змінювати характеристики, властивості, комплектацію і зовнішній вигляд товарів без попередження |
| Система охолодження | повітряне |
| Тип альтернатора | синхрнонний |
| Тип запуску | ручний/електричний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 61 685 ₴
