
Планшетний ПК 13" Microsoft Surface Pro 10, 16/512GB, Platinum (ZDW-00001)
112 916 ₴
- Готово до відправки
- Код: 310328
+380 (50) 193-42-43
- +380 (67) 338-04-04
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Планшетний ПК 13" Microsoft Surface Pro 10, Platinum, 2880x1920, IPS, 120 Гц, Intel Core Ultra 7 165U (12 ядер), Intel Graphics, RAM 16Gb, ROM 512GB, NFC, Wi-Fi 6E, Bluetooth 5.3, 2 Cam (10.5 Mp + 5 Mp), 6138 mAh, Windows 11 Pro (ZDW-00001)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Microsoft |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 879 г |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| NFC | є |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Ємність акумулятора | 6138 мА·год |
| Внутрішній код товару | ZDW-00001 |
| Габарити | 287 x 208.6 x 9.3 мм |
| Графічний процесор | Intel Graphics |
| Діагональ екрана | 13" і більше |
| Діагональ екрана | 13" |
| Колір | Platinum |
| Комплектація | планшет, зарядний пристрій, керівництво, гарантійний талон |
| Кількість мегапікселів тилової камери | 10.5 Мп |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 5 Мп |
| Кількість ядер процесора | 12 ядер |
| Можливість здійснювати дзвінки | немає |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 512 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Примітка | *Виробник може змінювати характеристики, властивості, комплектацію і зовнішній вигляд товарів без попередження |
| Процесор планшета | Intel Core Ultra 7 165U |
| Роз'єм для зарядного пристрою | Type-C |
| Роз'єм для навушників | Є |
| Роздільна здатність екрана | 2880 x 1920 |
| Розширення пам'яті | немає |
| Стандарт зв'язку | немає |
| Стілус | немає |
| Тип SIM-картки | немає |
| Тип екрана | IPS |
| Частота оновлення екрана | 120 Гц |
| Частота процесора | 1.2 — 4.9 ГГц |
| Швидке заряджання | є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 112 916 ₴


