Холодильник Side by side Liebherr XRF522022
110 690 ₴
- Готово до відправки
- Код: 324656
Холодильник Side by side Liebherr XRF522022Готово до відправки
110 690 ₴
+380 (50) 193-42-43
- +380 (67) 338-04-04
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Холодильник Side by side Liebherr XRF522022, White, загальний об'єм 669L, корисний об'єм 398L/271L, No Frost, клас енергоспоживання А++, внутрішній дисплей, 185.5x119.4x67.5 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Liebherr |
| Загальний об`єм | 669 л |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість компресорів | 2 |
| Об'єм морозильної камери | 271 л |
| Розташування морозильної камери | Бічне (Side-by-Side) |
| Тип управління | Електронне |
| Тип холодильника | Side-by-side |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автономне збереження холоду | 14 годин |
| Матеріал полиць | Скляні полиці |
| Потужність заморожування | 16 кг/добу |
| Рівень шуму | 38 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 117 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | окремостоячий |
| Висота | від 180 до 199 см |
| Внутрішній код товару | XRF522022 |
| Габарити (ВxШxГ) | 185.5x119.4x67.5 см |
| Глибина | від 61 до 70 см |
| Дисплей | немає |
| Загальний об'єм | понад 400 л |
| Корисний об'єм холодильної камери | 398 л |
| Перенавішові двері | немає |
| Примітка | *Виробник може змінювати характеристики, властивості, комплектацію і зовнішній вигляд товарів без попередження |
| Розморожування морозильної камери | No Frost |
| Річна витрата електроенергії | 371 кВт |
| Система охолодження | No Frost |
| Тип компресора | Інверторний |
| Тип ручок | приховані |
| Швидке заморожування | є |
| Швидке охолодження | є |
| Ширина | понад 91 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 110 690 ₴
