
Смартфон Doogee Fire 6 6/256Gb, Black (6923740234303)
12 999 ₴
- Готово до відправки
- Код: 309065
+380 (50) 193-42-43
- +380 (67) 338-04-04
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Смартфон Doogee Fire 6, Black, 6.56" (1612x720, 90 Гц, IPS), Unisoc Tiger T606 (8 ядер), Mali-G57 MP1, 6Gb, 256Gb, microSD, 50/8/0.2Mp + 8Mp, LTE, WiFi, Bluetooth 5.0, NFC, 10400 mAh, Android 14 (6923740234303)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Doogee |
| Колір | Чорний |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| ОС | Android |
| Роз'єми | Type-C |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип матриці | IPS |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 356 г |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | Unisoc Tiger T606 |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Екран | |
| Роздільна здатність екрану | 1612х720 |
| Частота оновлення екрану | 90 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| NFC | є |
| Ємність акумулятора | 10400 мА·год |
| Версія ОС | Android 14 |
| Внутрішній код товару | 6923740234303 |
| Габарити | 174 x 81.2 x 15.8 мм |
| Діагональ екрана | 6 - 6.9" |
| Діагональ екрана | 6.56" |
| Камера на лицьовій панелі | 8 Мп |
| Кількість мегапікселів камери | 50 Мп + 8 Мп + 0.2 Мп |
| Кількість основних камер | 3 |
| Кількість ядер | 8 ядер |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 6 ГБ |
| Примітка | *Виробник може змінювати характеристики, властивості, комплектацію і зовнішній вигляд товарів без попередження |
| Роз'єм для навушників | є (Type-C) |
| Серія | Doogee Fire 6 |
| Стандарт зв'язку | 3G, 4G (LTE), GSM (2G) |
| Ступінь захисту | IP69K |
| Тип | сенсорний |
| Тип слота | SIM + SIM / MicroSD |
| Функція бездротового заряджання | немає |
| Швидке заряджання | є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 999 ₴






