Холодильник комбінований NF 3200 WF
NoFrost
Технологія No Frost запобігає утворенню льоду на стінках приладів і їжі, завдяки чому досягається значна економія електроенергії, зберігається свіжість продуктів і полегшується очищення та обслуговування.
LedLighting
LedLighting забезпечує виняткову яскравість і чіткішу видимість усередині пристрою. Крім значно кращого освітлення, світлодіодне освітлення має довший термін служби та економить електроенергію.
ReverseDoor
Завдяки реверсивним дверцятам прилад регулюється за простором. Користувач може об'єднати два прилади, які стоятимуть поруч — окремий холодильник і вертикальну морозильну камеру або навіть два холодильники.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VOX Electronics |
| Загальний об`єм | 253 л |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість компресорів | 1 |
| Об'єм морозильної камери | 71 л |
| Розташування морозильної камери | Нижня |
| Тип управління | Механічне |
| Тип холодильника | Двокамерний |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | No Frost |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 51 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал полиць | Скляні полиці |
| Перевішувані двері | Так |
| Потужність заморожування | 3.2 кг/добу |
| Рівень шуму | 40 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автономне збереження холоду | - |
| Тип | окремостоячий |
| Висота | від 180 до 199 см |
| Внутрішній код товару | NF3200WF |
| Габарити (ВxШxГ) | 180x54x60 см |
| Глибина | від 51 до 60 см |
| Дисплей | немає |
| Загальний об'єм | від 200 до 299 л |
| Корисний об'єм холодильної камери | 182 л |
| Примітка | *Виробник може змінювати характеристики, властивості, комплектацію і зовнішній вигляд товарів без попередження |
| Розморожування морозильної камери | No Frost |
| Річна витрата електроенергії | 275 кВт |
| Система охолодження | No Frost |
| Тип компресора | Звичайний |
| Тип ручок | приховані |
| Швидке заморожування | немає |
| Швидке охолодження | немає |
| Ширина | від 51 до 60 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 271 ₴


