Холодильник комбінований NF 3200 IXF
NoFrost
Технологія No Frost запобігає утворенню льоду на стінках приладів і їжі, завдяки чому досягається значна економія електроенергії, зберігається свіжість продуктів і полегшується очищення та обслуговування.
LedLighting
LedLighting забезпечує виняткову яскравість і чіткішу видимість усередині пристрою. Крім значно кращого освітлення, світлодіодне освітлення має довший термін служби і економить електроенергію.
ReverseDoor
Завдяки реверсивним дверцятам прилад регулюється за простором. Користувач може об’єднати два прилади, які стоятимуть поруч — окремий холодильник і вертикальну морозильну камеру або навіть два холодильники.
Легко миється
Внутрішня частина із закругленими краями та прихованими кабелями, тому чищення безпечне та просте.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VOX Electronics |
| Загальний об`єм | 253 л |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Кількість компресорів | 1 |
| Об'єм морозильної камери | 71 л |
| Розташування морозильної камери | Нижня |
| Тип управління | Механічне |
| Тип холодильника | Двокамерний |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | No Frost |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 51 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал полиць | Скляні полиці |
| Перевішувані двері | Так |
| Потужність заморожування | 3.2 кг/добу |
| Рівень шуму | 40 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автономне збереження холоду | - |
| Тип | окремостоячий |
| Висота | від 180 до 199 см |
| Внутрішній код товару | NF3200IXF |
| Габарити (ВxШxГ) | 180x54x60 см |
| Глибина | від 51 до 60 см |
| Дисплей | немає |
| Загальний об'єм | від 200 до 299 л |
| Колір корпусу | Inox |
| Корисний об'єм холодильної камери | 182 л |
| Примітка | *Виробник може змінювати характеристики, властивості, комплектацію і зовнішній вигляд товарів без попередження |
| Розморожування морозильної камери | No Frost |
| Річна витрата електроенергії | 275 кВт |
| Система охолодження | No Frost |
| Тип компресора | Звичайний |
| Тип ручок | приховані |
| Швидке заморожування | немає |
| Швидке охолодження | немає |
| Ширина | від 51 до 60 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 798 ₴


