Холодильник Side by side Gorenje NRR9185ESXL, Steel, загальний об'єм 566L, корисний об'єм 376L/190L, диспенсер, генератор льоду, дисплей, A++, 178.6x91.5x69.8 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Загальний об`єм | 566 л |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Кількість компресорів | 1 |
| Об'єм морозильної камери | 190 л |
| Розташування морозильної камери | Бічне (Side-by-Side) |
| Тип управління | Сенсорне |
| Тип холодильника | Side-by-side |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автономне збереження холоду | 6 годин |
| Дисплей | Так |
| Матеріал полиць | Скляні полиці |
| Потужність заморожування | 12 кг/добу |
| Рівень шуму | 39 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 102.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | окремостоячий |
| Висота | від 150 до 179 см |
| Внутрішній код товару | NRR9185ESXL |
| Габарити (ВxШxГ) | 178.6x91.5x69.8 см |
| Глибина | від 61 до 70 см |
| Загальний об'єм | понад 400 л |
| Корисний об'єм холодильної камери | 376 л |
| Перенавішові двері | немає |
| Примітка | *Виробник може змінювати характеристики, властивості, комплектацію і зовнішній вигляд товарів без попередження |
| Розморожування морозильної камери | No Frost |
| Річна витрата електроенергії | 324 кВт |
| Система охолодження | No Frost |
| Тип компресора | Інверторний |
| Тип ручок | приховані |
| Швидке заморожування | є |
| Швидке охолодження | є |
| Ширина | понад 91 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 46 800 ₴










