Вентилятор 360 мм, Jonsbo ZB-360W, White, 362x123x28 мм, ARGB подсветка, 700-2400 об/мин, 20.3-36.6 дБ, 4-pin (PWM) / 3-pin (RGB)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | JONSBO |
| Цвет | Белый |
| Количество кулеров | 3 |
| Максимальная скорость вращения | 2400 об/мин |
| Назначение | Для корпуса |
| Система охлаждения | Активная (кулер) |
| Тип подшипника | Гидродинамический |
| Тип разъема | 3-pin/4-pin |
| Габаритные размеры | |
| Глубина | 28 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Внутрішній код товару | ZB-360W WHITE |
| Диаметр вентилятора | 360 х 120 мм |
| Максимальное количество оборотов | 2000 об/хв і більше |
| Максимальный уровень шума | до 40 дБ |
| Мінімальна кількість оборотів | 700 об/хв |
| Примітка | *Виробник може змінювати характеристики, властивості, комплектацію і зовнішній вигляд товарів без попередження |
| Подсветка | ARGB |
Информация для заказа
- Цена: 1 700 ₴





