
Відеокарта GeForce RTX 5080, Inno3D, X3 OC, 16Gb GDDR7 (N50803-16D7X-17603930)
69 543 ₴
- Готово до відправки
- Код: 304999
+380 (50) 193-42-43
- +380 (67) 338-04-04
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відеокарта GeForce RTX 5080, Inno3D, X3 OC, 16Gb GDDR7, 256-bit, HDMI/3xDP, 2640/30000 MHz, 16-pin (N50803-16D7X-17603930)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Inno3D |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
| Довжина | 300 мм |
| Розрядність шини пам'яті | 256 біт |
| Система охолодження | Активна (кулер) |
| Тип відеопам'яті | GDDR7 |
| Тип підключення | PCI-Express x16 5.0 |
| Частота відеопам'яті | 30000 МГц |
| Частота процесора | 2640 МГц |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | немає |
| DirectX | 12 |
| DisplayPort | 3 |
| HDMI | 1 |
| Type-C | немає |
| VGA | немає |
| Виробник GPU | nVidia |
| Внутрішній код товару | N50803-16D7X-17603930 |
| Живлення відеокарти | 16-pin |
| Кількість вентиляторів | 3 |
| Кількість займаних слотів | 2 слоти |
| Об'єм відеопам'яті | 16 ГБ |
| Призначення | ігрові |
| Примітка | *Виробник може змінювати характеристики, властивості, комплектацію і зовнішній вигляд товарів без попередження |
| Підсвітка | немає |
| Підтримка UHD | 8K |
| Рекомендований БЖ | 850 Вт і більше |
| Розгін | OC |
| Серія | X3 |
| Форм-фактор | повнопрофільна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 69 543 ₴




