Видеокарта GeForce RTX 5080, Asus, PRIME, 16Gb GDDR7 (PRIME-RTX5080-16G)
78 688 ₴
- Готово к отправке
- Код: 325186
Видеокарта GeForce RTX 5080, Asus, PRIME, 16Gb GDDR7 (PRIME-RTX5080-16G)Готово к отправке
78 688 ₴
+380 (50) 193-42-43
- +380 (67) 338-04-04
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Видеокарта GeForce RTX 5080, Asus, PRIME, 16Gb GDDR7, 256-bit, HDMI/3xDP, 2640/30000 MHz, 16-pin (PRIME-RTX5080-16G)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Графический чипсет | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
| Длина | 304 мм |
| Разрядность шины памяти | 256 бит |
| Система охлаждения | Активная (кулер) |
| Тип видеопамяти | GDDR7 |
| Тип подключения | PCI-Express x16 5.0 |
| Частота видеопамяти | 30000 МГц |
| Частота процессора | 2640 МГц |
| Пользовательские характеристики | |
| DVI | немає |
| DirectX | 12 |
| DisplayPort | 3 |
| HDMI | 1 |
| Type-C | немає |
| VGA | немає |
| Виробник GPU | nVidia |
| Внутрішній код товару | PRIME-RTX5080-16G |
| Живлення відеокарти | 16-pin |
| Количество вентиляторов | 3 |
| Кількість займаних слотів | 3 слота |
| Объем видеопамяти | 16 ГБ |
| Назначение | ігрові |
| Примітка | *Виробник може змінювати характеристики, властивості, комплектацію і зовнішній вигляд товарів без попередження |
| Подсветка | немає |
| Підтримка UHD | 8K |
| Підтримка VR | є |
| Рекомендований БЖ | 850 Вт і більше |
| Розгін | немає |
| Серия | PRIME |
| Форм-фактор | повнопрофільна |
Информация для заказа
- Цена: 78 688 ₴
