Вентилятор 120 мм, DeepCool FD12 V2, Black (R-FD12V2-BKNPN1-G)
499 ₴
- Готово к отправке
- Код: 327843
Вентилятор 120 мм, DeepCool FD12 V2, Black (R-FD12V2-BKNPN1-G)Готово к отправке
499 ₴
+380 (50) 193-42-43
- +380 (67) 338-04-04
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Вентилятор 120 мм, DeepCool FD12 V2, Black, 120х120х25 мм, 500-2500 об/мин, до 32.2 дБ, 4-pin (PWM), гидродинамический подшипник (R-FD12V2-BKNPN1-G)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Deepcool |
| Цвет | Черный |
| Количество кулеров | 1 |
| Максимальная скорость вращения | 2500 об/мин |
| Назначение | Для корпуса |
| Система охлаждения | Активная (кулер) |
| Тип подшипника | Гидродинамический |
| Тип разъема | 4-pin |
| Габаритные размеры | |
| Глубина | 25 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| PWM | Є |
| Внутрішній код товару | R-FD12V2-BKNPN1-G |
| Диаметр вентилятора | 120 x 120 мм |
| Комплект | 1 шт |
| Максимальное количество оборотов | 2000 об/хв і більше |
| Максимальный уровень шума | до 35 дБ |
| Модульний | Нет |
| Мінімальна кількість оборотів | 500 об/хв |
| Обороти | 500 - 2500 об/хв |
| Обороти (макс.) | 2500 об/хв |
| Повітряний потік (макс.) | 79.89 CFM |
| Примітка | *Виробник може змінювати характеристики, властивості, комплектацію і зовнішній вигляд товарів без попередження |
| Подсветка | немає |
| Подшипник | Гідродинамічний (FDB) |
| Реверсний | Нет |
| Роз'єм живлення | 4-pin |
| Размер | 120 мм |
| Уровень шума | 18 - 32.2 дБ |
| Рівень шуму (макс.) | 32.2 дБ |
Информация для заказа
- Цена: 499 ₴
