Корпус PcCooler C3 D310, White (C3D310-WHP0-GL)
1 849 ₴
- Готово к отправке
- Код: 327852
Корпус PcCooler C3 D310, White (C3D310-WHP0-GL)Готово к отправке
1 849 ₴
+380 (50) 193-42-43
- +380 (67) 338-04-04
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Корпус PcCooler C3 D310, White, Mini Tower, без БП, для Micro ATX / Mini ITX, 2xUSB 3.0, макс. CPU - 165 мм / GPU - 350 мм, боковая панель из закаленного стекла (C3D310-WHP0-GL)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PCcooler |
| Цвет корпуса | Белый |
| Количество USB-портов | 2 |
| Количество внутренних отсеков 3,5" | 2 |
| Расположение БП | Нижнее |
| Типоразмер | Midi-Tower |
| Пользовательские характеристики | |
| Type-C | немає |
| Аудіовиходи | 1 (Combo) |
| Внутрішній код товару | C3D310-WHP0-GL |
| Габарити корпусу | 410 x 406 x 220 мм |
| К-ть передвстановлених вентиляторів | немає |
| Кількість відсіків 2.5" | 3 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Максимальна висота кулера ЦП | 165 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 350 мм |
| Місць для вентиляторів | 8 |
| Місць для вентиляторів на бічній панелі | немає |
| Місць для вентиляторів на верхній панелі | 2x120 мм / 2x140 мм |
| Місць для вентиляторів на задній панелі | 1x120 мм |
| Місць для вентиляторів на нижній панелі | 2x120 мм |
| Місць для вентиляторів на передній панелі | 3x120 мм / 2x140 мм |
| Порти USB 2.0 | немає |
| Мощность блока питания | без БЖ |
| Примітка | *Виробник може змінювати характеристики, властивості, комплектацію і зовнішній вигляд товарів без попередження |
| Прозора бічна панель | Да |
| Подсветка | немає |
| Підтримка рідинного охолодження на бічній панелі | немає |
| Підтримка рідинного охолодження на верхній панелі | 240 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на задній панелі | 120 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на нижній панелі | немає |
| Підтримка рідинного охолодження на передній панелі | 240/280 мм |
| Форм-фактор | Micro ATX, Mini ITX |
Информация для заказа
- Цена: 1 849 ₴
