Корпус PcCooler C3 M500, White (C3M500WHE000-GL)
2 889 ₴
- Готово к отправке
- Код: 327851
Корпус PcCooler C3 M500, White (C3M500WHE000-GL)Готово к отправке
2 889 ₴
+380 (50) 193-42-43
- +380 (67) 338-04-04
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Корпус PcCooler C3 M500, White, Mid Tower, без БП, для ATX / Micro ATX / Mini ITX, Type-C / USB 3.0 / USB 2.0, макс. CPU - 157 мм / GPU - 400 мм, боковая, верхняя и передняя панель из закаленного стекла (C3M500WHE000-GL)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PCcooler |
| Цвет корпуса | Белый |
| Количество USB-портов | 1 |
| Количество внутренних отсеков 3,5" | 1 |
| Типоразмер | Midi-Tower |
| Пользовательские характеристики | |
| Type-C | 1 |
| Аудіовиходи | 1 (Combo) |
| Внутрішній код товару | C3M500WHE000-GL |
| Габарити корпусу | 440 x 418 x 277 мм |
| К-ть передвстановлених вентиляторів | немає |
| Кількість відсіків 2.5" | 1 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Максимальна висота кулера ЦП | 157 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 400 мм |
| Місць для вентиляторів | 7 |
| Місць для вентиляторів на бічній панелі | 3x120 мм |
| Місць для вентиляторів на верхній панелі | немає |
| Місць для вентиляторів на задній панелі | 1x120 мм |
| Місць для вентиляторів на нижній панелі | 3x120 мм |
| Місць для вентиляторів на передній панелі | немає |
| Порти USB 2.0 | 1 |
| Мощность блока питания | без БЖ |
| Примітка | *Виробник може змінювати характеристики, властивості, комплектацію і зовнішній вигляд товарів без попередження |
| Прозора бічна панель | Да |
| Подсветка | немає |
| Підтримка рідинного охолодження на бічній панелі | 120/240/360 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на верхній панелі | немає |
| Підтримка рідинного охолодження на задній панелі | немає |
| Підтримка рідинного охолодження на нижній панелі | немає |
| Підтримка рідинного охолодження на передній панелі | немає |
| Расположение БП | збоку |
| Форм-фактор | ATX, Micro ATX, Mini ITX |
Информация для заказа
- Цена: 2 889 ₴
