Корпус Deepcool CH260 WOOD, Black (R-CH260-BKNWM0-G-1)
3 669 ₴
- Готово к отправке
- Код: 327844
Корпус Deepcool CH260 WOOD, Black (R-CH260-BKNWM0-G-1)Готово к отправке
3 669 ₴
+380 (50) 193-42-43
- +380 (67) 338-04-04
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Корпус Deepcool CH260 WOOD, Black, без БП, Mini Tower, Micro ATX / Mini ITX, 1xType-C / 2xUSB 3.0, макс. CPU - 174 мм / GPU - 413 мм, боковая панель из закаленного стекла (R-CH260-BKNWM0-G-1)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Deepcool |
| Цвет корпуса | Черный |
| Количество USB-портов | 2 |
| Количество внутренних отсеков 3,5" | 1 |
| Типоразмер | Mini (Micro)-Tower |
| Пользовательские характеристики | |
| Type-C | 1 |
| Аудіовиходи | 1 (Combo) |
| Внутрішній код товару | R-CH260-BKNWM0-G-1 |
| Габарити корпусу | 438 x 312.5 x 225 мм |
| К-ть передвстановлених вентиляторів | немає |
| Кількість відсіків 2.5" | 1 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Максимальна висота кулера ЦП | 174 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 413 мм |
| Місць для вентиляторів | 6 |
| Місць для вентиляторів на бічній панелі | немає |
| Місць для вентиляторів на верхній панелі | 3x120 мм / 2x140 мм |
| Місць для вентиляторів на задній панелі | 1x120 мм |
| Місць для вентиляторів на нижній панелі | немає |
| Місць для вентиляторів на передній панелі | 2x120 мм |
| Порти USB 2.0 | немає |
| Мощность блока питания | без БЖ |
| Примітка | *Виробник може змінювати характеристики, властивості, комплектацію і зовнішній вигляд товарів без попередження |
| Прозора бічна панель | Да |
| Подсветка | немає |
| Підтримка рідинного охолодження на бічній панелі | немає |
| Підтримка рідинного охолодження на верхній панелі | 120/140/240/280/360 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на задній панелі | 120 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на нижній панелі | немає |
| Підтримка рідинного охолодження на передній панелі | немає |
| Расположение БП | збоку |
| Форм-фактор | Micro ATX, Mini ITX |
Информация для заказа
- Цена: 3 669 ₴
