Корпус PcCooler MA100 MESH, White, Mid Tower, без БП, для ATX / Micro ATX / Mini ITX, 1xUSB 3.0 / 2xUSB 2.0, макс. CPU - 160 мм / GPU - 310 мм, 3x120 мм ARGB, боковая панель из закаленного стекла
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PCcooler |
| Цвет корпуса | Белый |
| Количество USB-портов | 1 |
| Количество внутренних отсеков 3,5" | 2 |
| Расположение БП | Нижнее |
| Типоразмер | Midi-Tower |
| Форм-фактор | ATX |
| Пользовательские характеристики | |
| Аудіовиходи | 2 |
| Внутрішній код товару | MA100 MESH WH |
| Габарити корпусу | 360x200x446 мм |
| К-ть передвстановлених вентиляторів | 3 |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Максимальна висота кулера ЦП | 160 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 310 мм |
| Порти USB 2.0 | 2 |
| Мощность блока питания | без БЖ |
| Примітка | *Виробник може змінювати характеристики, властивості, комплектацію і зовнішній вигляд товарів без попередження |
| Прозора бічна панель | Да |
| Подсветка | є |
| Підтримка рідинного охолодження на задній панелі | 120 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 709 ₴





