
Планшет 10.1" Blackview Tab A6 Kids 4/128GB, Pink (BVTABA6KIDS-P)
5 190 ₴
- Готово до відправки
- Код: 304386
+380 (50) 193-42-43
- +380 (67) 338-04-04
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Планшет 10.1'' Blackview Tab A6 Kids, Pink, (1280x800, IPS), Allwinner A523 (8 ядер), RAM 4Gb, ROM 128Gb, MicroSD (max 1Tb), Wi-Fi, BT v5.0, 2 Cam (8Mp + 5Mp), 5100 mAh, Android 14 (BVTABA6KIDS-P)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blackview |
| Операційна система | Android |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 546 г |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| NFC | немає |
| Wi-Fi | є |
| Ємність акумулятора | 5100 мА·год |
| Внутрішній код товару | BVTABA6KIDS-P |
| Габарити | 242.7 х 161.5 х 8.5 мм |
| Графічний процесор | Mali-G57 MC1 |
| Діагональ екрана | 10 - 10.9" |
| Діагональ екрана | 10.1" |
| Колір | Pink |
| Комплектація | планшет, кабель USB-С, зарядний пристрій, керівництво, гарантійний талон |
| Кількість мегапікселів тилової камери | 8 Мп |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 5 Мп |
| Кількість ядер процесора | 8 ядер |
| Можливість здійснювати дзвінки | немає |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 4 ГБ |
| Примітка | *Виробник може змінювати характеристики, властивості, комплектацію і зовнішній вигляд товарів без попередження |
| Процесор планшета | Allwinner A523 |
| Роз'єм для зарядного пристрою | Type-C |
| Роз'єм для навушників | Є |
| Роздільна здатність екрана | 1280x800 |
| Розширення пам'яті | MicroSD (до 1 ТБ) |
| Стандарт зв'язку | немає |
| Стілус | немає |
| Тип SIM-картки | немає |
| Тип екрана | IPS |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Частота процесора | 1.8 ГГц |
| Швидке заряджання | немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 190 ₴



