TOB1Z-125-DC-MCCB 125A 2P
426 ₴
- Готово к отправке
- Код: 320901
TOB1Z-125-DC-MCCB 125A 2PГотово к отправке
426 ₴
+380 (50) 193-42-43
- +380 (67) 338-04-04
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
TOB1Z-125-DC-MCCB 125A 2P
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TOMZN |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 240 г |
| Внутрішній код товару | TOB1Z-125-DC-MCCB 125A 2P |
| Відключаюча здатність за КЗ | 10 кА |
| Захист | IP20 |
| Крива відключення | С |
| Количество полюсов | 2 |
| Монтаж | Din-рейка |
| Напряжение | 1000 В |
| Переріз кабелю | 25 мм² |
| Примітка | *Виробник може змінювати характеристики, властивості, комплектацію і зовнішній вигляд товарів без попередження |
| Рабочая температура | -25°C ~ + 70°С |
| Розміри | 79,5 х 87 х 54 мм |
| Сила тока | 125 А |
| Тип | вимикач постійного струму |
Информация для заказа
- Цена: 426 ₴
