Корпус darkFlash DRX70 Glass, Black, без БП, Mid Tower, для ATX / MicroATX / Mini-ITX, 1xType-C / 1xUSB 3.0 / 1xUSB 2.0, макс. CPU - 180 мм / VGA - 350 мм, боковая и передняя панель из закаленного стекла
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Darkflash |
| Цвет корпуса | Черный |
| Количество USB-портов | 1 |
| Количество внутренних отсеков 3,5" | 1 |
| Расположение БП | Нижнее |
| Типоразмер | Midi-Tower |
| Пользовательские характеристики | |
| Type-C | 1 |
| Аудіовиходи | 2 |
| Внутрішній код товару | DRX70 GLASS BLACK |
| Габарити корпусу | 462 x 396 x 230 мм |
| К-ть передвстановлених вентиляторів | немає |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Максимальна висота кулера ЦП | 180 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 350 мм |
| Місць для вентиляторів | 8 |
| Місць для вентиляторів на верхній панелі | 2x120 мм / 2x140 мм |
| Місць для вентиляторів на задній панелі | 1x120 мм / 1x140 мм |
| Місць для вентиляторів на нижній панелі | 2x120 мм |
| Місць для вентиляторів на передній панелі | 3x120 мм / 3x140 мм |
| Порти USB 2.0 | 1 |
| Мощность блока питания | без БЖ |
| Примітка | *Виробник може змінювати характеристики, властивості, комплектацію і зовнішній вигляд товарів без попередження |
| Прозора бічна панель | Да |
| Подсветка | немає |
| Підтримка рідинного охолодження на верхній панелі | 240/280 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на задній панелі | 120 мм |
| Форм-фактор | ATX, Micro ATX, Mini ITX |
Информация для заказа
- Цена: 2 001 ₴

