
Корпус Chieftec Scorpion 4, Black (GL-04B-UC-OP)
5 199 ₴
- Готово до відправки
- Код: 280806
+380 (50) 193-42-43
- +380 (67) 338-04-04
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Chieftec Scorpion 4
- 4x 120 мм A-RGB Rainbow Lufter vorinstalliert
- Сітчаста передня накладка для оптимального повітряного потоку
- Вставна бічна панель із загартованого скла
- 3-контактний роз'єм +5 В A-RGB M/B для синхронізації RGB Control Hub
- Роз'єм USB 3.2 Gen2x2 Type-C
ВІДОМОСТІ
SCORPION 4 — це наступна ітерація успішної ігрової серії Scorpion від CHIEFTEC. Передня панель з повною сіткою і чотири встановлені райдужні вентилятори A-RGB забезпечують хороше охолодження навіть найпродуктивніших ігрових систем, не жертвуючи красою стилю RGB. Бічна панель, що відкривається, із загартованого скла забезпечує чітке уявлення про компоненти всередині, а концентратор управління A-RGB дозволяє керувати освітленням за допомогою M/B Sync або за допомогою пульта дистанційного керування, що додається. Створений на міцній основі серії Scorpion, SCORPION 4 забезпечує відмінний баланс продуктивності повітряного потоку, стилю та функціональної якості.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Chieftec |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Кількість внутрішніх відсіків 3,5" | 2 |
| Розташування БП | Нижнє |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Форм-фактор | ATX |
| Користувальницькі характеристики | |
| Type-C | 1 |
| Аудіовиходи | 2 |
| Внутрішній код товару | GL-04B-UC-OP |
| Габарити корпусу | 436x203x490 мм |
| К-ть передвстановлених вентиляторів | 4 |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Максимальна висота кулера ЦП | 166 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 349 мм |
| Місць для вентиляторів | 6 |
| Місць для вентиляторів на верхній панелі | 2x120 мм |
| Місць для вентиляторів на задній панелі | 1x120 мм |
| Місць для вентиляторів на передній панелі | 3x120 мм / 2x140 мм |
| Потужність блока живлення | без БЖ |
| Примітка | *Виробник може змінювати характеристики, властивості, комплектацію і зовнішній вигляд товарів без попередження |
| Прозора бічна панель | Да |
| Підсвітка | є |
| Підтримка рідинного охолодження на верхній панелі | 120/240 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на задній панелі | 120 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на передній панелі | 120/140/240/280 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 199 ₴








