
Напольная стойка для телевизора 43-75" OfficePro TVS297B, Black
5 013 ₴
- Готово к отправке
- Код: 306849
+380 (50) 193-42-43
- +380 (67) 338-04-04
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Напольная стойка для телевизора 43-75" OfficePro TVS297B, Black, нагрузка: до 50 кг, регулировка (наклон, поворот, высота), VESA 400x600 мм - 200x200 мм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | OfficePro |
| Способ установки | Напольный |
| Пользовательские характеристики | |
| VESA | 400x600 |
| Вид кронштейна | похило-поворотний |
| Внутрішній код товару | TVS297B |
| Цвет | Black |
| Кількість вузлів | 1 |
| Максимальна підтримувана діагональ | 75" |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 43" |
| Нагрузка | до 50-55 кг |
| Назначение | Для телевизоров |
| Примітка | *Виробник може змінювати характеристики, властивості, комплектацію і зовнішній вигляд товарів без попередження |
| Сумісність (діагональ) | до 70-80" |
| Тип крепежа | підлогове |
Информация для заказа
- Цена: 5 013 ₴







