IP камера TP-Link Tapo C410, White, 3 Мп (2304x1296), 1/2.8" CMOS, f/1.65, f=3.17 мм, Wi-Fi (2.4/5GHz), H.264, микрофон/динамик, ИК-подсветка до 9.1 м, microSD (до 512 ГБ), от аккумулятора, звуковая сирена
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | TP-Link |
| Общие | |
| Вес | 240 г |
| Матрица | |
| Количество мегапикселей | 3 Мп |
| Разрешение матрицы | 2304х1296 |
| Объектив | |
| Фокусное расстояние | 3.17 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart-функції | є |
| ІЧ-підсвічування | 9.1 м |
| Аудіо | мікрофон / динамік |
| Внутрішній код товару | TAPO C410 |
| Габарити | 60 х 60 х 89 мм |
| Датчик PIR | немає |
| Питание | від акумулятора/сонячної панелі |
| Применение | комбіноване |
| Класс защиты | IP65 |
| Цвет | white |
| Корпус | циліндричний |
| Угол обзора | 91° - 120° |
| Кути огляду | Г: 111°, В: 56°, Д: 125° |
| Материал корпуса | пластик, метал |
| Матриця | 1/2.8" |
| Оптичний зум | Немає |
| Примітка | *Виробник може змінювати характеристики, властивості, комплектацію і зовнішній вигляд товарів без попередження |
| Підключення | Wi-Fi |
| Підтримка microSD | є |
| Рабочая температура | -20°C ~ +45°C |
| Тип об'єктиву | фіксований |
| Тип формату | IP |
| Тривожний вхід/вихід | немає |
| Формат відеостиснення | H.264 |
| Функція антитуман | немає |
Информация для заказа
- Цена: 2 734 ₴










