Пароочиститель Karcher SC 1 Multi Comfort, White, 1300 Вт, 3 бар, 0.2 л, обтяжка з мікроволокна для ручної насадки, антинакипин,ручна насадка, додатковий шланг SC 1, время нагрева 0.5 мин
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Karcher |
| Тип | Пароочиститель |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.6 кг |
| Внутрішній код товару | 1.516-416.0 |
| Габарити (ВхШхГ) | 345 x 113 x 190 мм |
| Предохранительный клапан | немає |
| Защита от детей | немає |
| Захист від перегрівання | немає |
| Цвет | white |
| Комплектация | обтяжка з мікроволокна для ручної насадки, антинакипин,ручна насадка, додатковий шланг SC 1 |
| Об'єм бойлера для води | 0.2 л |
| Мощность | 1300 Вт |
| Примітка | *Виробник може змінювати характеристики, властивості, комплектацію і зовнішній вигляд товарів без попередження |
| Регулятор потужності пари | немає |
| Давление пара | 3 бар |
| Время нагрева | 0.5 хв |
Информация для заказа
- Цена: 5 537 ₴

