IP камера TP-Link Tapo C206, White
1 659 ₴
- Готово к отправке
- Код: 326546
IP камера TP-Link Tapo C206, WhiteГотово к отправке
1 659 ₴
+380 (50) 193-42-43
- +380 (67) 338-04-04
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
IP камера TP-Link Tapo C206, White, 2 Мп (1920х1080), 1/3" CMOS, f/2.0, f=4 мм, Wi-Fi (2.4 GHz), H.264, USB A, Type-C, микрофон/динамик, ИК-подсветка до 12 м, microSD (до 512 ГБ)
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | TP-Link |
| Общие | |
| Вес | 220 г |
| Матрица | |
| Количество мегапикселей | 2 Мп |
| Разрешение матрицы | 1920x1080 |
| Объектив | |
| Фокусное расстояние | 4 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart-функції | є |
| ІЧ-підсвічування | 12 м |
| Аудіо | мікрофон / динамік |
| Внутрішній код товару | TAPO C206 |
| Габарити | 105.3 х 77.8 х 69.8 мм |
| Датчик PIR | немає |
| Питание | DC 5В |
| Применение | комбіноване |
| Класс защиты | IP65 |
| Цвет | white |
| Корпус | прямокутний |
| Угол обзора | 61° - 90° |
| Кути огляду | Г: 73.5°, В: 41°, Д: 85° |
| Материал корпуса | Пластик |
| Матриця | 1/3" |
| Оптичний зум | Немає |
| Примітка | *Виробник може змінювати характеристики, властивості, комплектацію і зовнішній вигляд товарів без попередження |
| Підключення | Wi-Fi |
| Підтримка microSD | є |
| Рабочая температура | -20°C ~ +50°C |
| Тип об'єктиву | фіксований |
| Тип формату | IP |
| Тривожний вхід/вихід | немає |
| Формат відеостиснення | H.264 |
| Функція антитуман | немає |
Информация для заказа
- Цена: 1 659 ₴
