IP камера TP-Link Tapo C210P2, White, 3 Мп (2304x1296), 1/2.8" CMOS, f/2.0, f=4 мм, Wi-Fi (2.4 GHz), H.264, микрофон/динамик, ИК-подсветка до 9 м, microSD (до 512 ГБ), звуковая сирена
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | TP-Link |
| Общие | |
| Вес | 360 г |
| Матрица | |
| Количество мегапикселей | 3 Мп |
| Разрешение матрицы | 2304х1296 |
| Объектив | |
| Фокусное расстояние | 4 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart-функції | є |
| ІЧ-підсвічування | 9 м |
| Аудіо | мікрофон / динамік |
| Внутрішній код товару | TAPO C210P2 |
| Габарити | 86.6 х 85 х 117.7 мм |
| Датчик PIR | немає |
| Питание | DC 9В |
| Применение | в приміщенні |
| Класс защиты | немає |
| Цвет | white |
| Корпус | купольний |
| Угол обзора | 53° - 96° |
| Кути огляду | Г: 83°, В: 45°, Д: 98° |
| Материал корпуса | Пластик |
| Матриця | 1/2.8" |
| Оптичний зум | Немає |
| Примітка | *Виробник може змінювати характеристики, властивості, комплектацію і зовнішній вигляд товарів без попередження |
| Підключення | Wi-Fi |
| Підтримка microSD | є |
| Рабочая температура | 0°C ~ +40°C |
| Тип об'єктиву | фіксований |
| Тип формату | IP |
| Тривожний вхід/вихід | немає |
| Формат відеостиснення | H.264 |
| Функція антитуман | немає |
Информация для заказа
- Цена: 2 731 ₴






