IP камера TP-Link Tapo C400 KIT + солнечная панель, White/Black
2 952 ₴
- Готово к отправке
- Код: 326532
IP камера TP-Link Tapo C400 KIT + солнечная панель, White/BlackГотово к отправке
2 952 ₴
+380 (50) 193-42-43
- +380 (67) 338-04-04
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
IP камера TP-Link Tapo C400 KIT + солнечная панель, White/Black, 2 Мп (1920х1080), 1/3" CMOS, f/1.6, f=3.16 мм, Wi-Fi (2.4 GHz), H.264, Type-C, микрофон/динамик, ИК-подсветка до 10 м, microSD (до 512 ГБ), от аккумулятора (5200 мА·ч), звуковая сирена
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | TP-Link |
| Матрица | |
| Количество мегапикселей | 2 Мп |
| Разрешение матрицы | 1920x1080 |
| Объектив | |
| Фокусное расстояние | 3.16 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart-функції | є |
| ІЧ-підсвічування | 10 м |
| Аудіо | мікрофон / динамік |
| Вес | 0.9 кг |
| Внутрішній код товару | TAPO C400 KIT |
| Габарити | 81 x 48 x 58.3 мм |
| Датчик PIR | немає |
| Питание | від акумулятора/сонячної панелі |
| Применение | Уличное |
| Класс защиты | IP65 |
| Цвет | White/Black |
| Корпус | циліндричний |
| Угол обзора | 91° - 120° |
| Кути огляду | Г: 99.7°, В: 53.8°, Д: 116.7° |
| Материал корпуса | Пластик |
| Матриця | 1/3" |
| Оптичний зум | Немає |
| Примітка | *Виробник може змінювати характеристики, властивості, комплектацію і зовнішній вигляд товарів без попередження |
| Підключення | Wi-Fi |
| Підтримка microSD | є |
| Рабочая температура | -20°C ~ +45°C |
| Тип об'єктиву | фіксований |
| Тип формату | IP |
| Тривожний вхід/вихід | немає |
| Формат відеостиснення | H.264 |
| Функція антитуман | немає |
Информация для заказа
- Цена: 2 952 ₴
