IP камера TP-Link Tapo C260, White, 8 Мп (3840x2160), 1/2.7" CMOS, f/1.6, f=4.3 мм, Wi-Fi (2.4/5GHz), H.264, USB A, Type-C, микрофон/динамик, ИК-подсветка до 12 м, microSD (до 512 ГБ), звуковая сирена
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | TP-Link |
| Общие | |
| Вес | 211 г |
| Матрица | |
| Количество мегапикселей | 8 Мп |
| Разрешение матрицы | 3840х2160 |
| Объектив | |
| Фокусное расстояние | 4.3 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart-функції | є |
| ІЧ-підсвічування | 12 м |
| Аудіо | мікрофон / динамік |
| Внутрішній код товару | TAPO C260 |
| Габарити | 74.6 х 88.7 х 118.9 мм |
| Датчик PIR | є |
| Питание | DC 5В |
| Применение | в приміщенні |
| Класс защиты | немає |
| Цвет | white |
| Корпус | купольний |
| Угол обзора | 53° - 96° |
| Кути огляду | Г: 91.5°, В: 46.1°, Д: 109.6° |
| Материал корпуса | Пластик |
| Матриця | 1/2.7" |
| Оптичний зум | Немає |
| Примітка | *Виробник може змінювати характеристики, властивості, комплектацію і зовнішній вигляд товарів без попередження |
| Підключення | Wi-Fi |
| Підтримка microSD | є |
| Рабочая температура | 0°C ~ +40°C |
| Тип об'єктиву | фіксований |
| Тип формату | IP |
| Тривожний вхід/вихід | немає |
| Формат відеостиснення | H.264 |
| Функція антитуман | немає |
Информация для заказа
- Цена: 3 306 ₴










