IP камера TP-Link Tapo C411 KIT + солнечная панель Tapo A201, Black
3 489 ₴
- Готово к отправке
- Код: 326537
IP камера TP-Link Tapo C411 KIT + солнечная панель Tapo A201, BlackГотово к отправке
3 489 ₴
+380 (50) 193-42-43
- +380 (67) 338-04-04
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
IP камера TP-Link Tapo C411 KIT + солнечная панель Tapo A201, Black, 3 Мп (2304x1296), 1/2.8" CMOS, f/1.65, f=3.17мм, Wi-Fi (2.4 GHz), Type-C, микрофон/динамик, ИК-подсветка до 9.1 м, microSD (до 512 ГБ), от аккумулятора (5200 мА·ч), звуковая сирена
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | TP-Link |
| Матрица | |
| Количество мегапикселей | 3 Мп |
| Разрешение матрицы | 2304х1296 |
| Объектив | |
| Фокусное расстояние | 3.17 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart-функції | є |
| ІЧ-підсвічування | 9.1 м |
| Аудіо | мікрофон / динамік |
| Вес | 0.33 кг |
| Внутрішній код товару | TAPO C411 KIT |
| Габарити | 60 х 60 х 89 мм |
| Датчик PIR | немає |
| Питание | від акумулятора/сонячної панелі |
| Применение | Уличное |
| Класс защиты | IP65 |
| Цвет | Black |
| Корпус | циліндричний |
| Угол обзора | 91° - 120° |
| Кути огляду | Г: 111°; В: 56°; Д: 125 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Матриця | 1/2.8" |
| Оптичний зум | Немає |
| Примітка | *Виробник може змінювати характеристики, властивості, комплектацію і зовнішній вигляд товарів без попередження |
| Підключення | Wi-Fi |
| Підтримка microSD | є |
| Рабочая температура | -20°C ~ +45°C |
| Тип об'єктиву | фіксований |
| Тип формату | IP |
| Тривожний вхід/вихід | немає |
| Формат відеостиснення | H.264 |
| Функція антитуман | немає |
Информация для заказа
- Цена: 3 489 ₴
