
Фильтр сетевой GTL ES05K, 5 розеток, 1.8 м, White (GTL-XH-ES05K-1.8W)
212 ₴
- Готово к отправке
- Код: 323538
+380 (50) 193-42-43
- +380 (67) 338-04-04
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Фильтр сетевой GTL ES05K, 5 розеток, 1.8 м, White, 10А, до 2.3 кВт, выключатель, заземление, 3x0.75 мм² (GTL-XH-ES05K-1.8W)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTL |
| Выключатель | Да |
| Заземление | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| USB порти | Нема |
| Внутрішній код товару | GTL-XH-ES05K-1.8W |
| Длина кабеля | 1.8 м |
| Цвет | Белый |
| Количество розеток | 5 |
| Макс. потужність | 2300 Вт |
| Макс. сила струму | 10A |
| Примітка | *Виробник може змінювати характеристики, властивості, комплектацію і зовнішній вигляд товарів без попередження |
| Тип | Мережевий фільтр |
| Тип кабелю | 3x0.75 мм² |
Информация для заказа
- Цена: 212 ₴


