
Кабель USB AM - Lightning, 25 см, White, ColorWay, 2.4A (CW-CBUM-LM25W)
89 ₴
- Готово к отправке
- Код: 149524
+380 (50) 193-42-43
- +380 (67) 338-04-04
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Кабель USB AM - Lightning, 25 см, White, ColorWay, 2.4A (CW-CBUM-LM25W)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Colorway |
| Цвет | Белый |
| Тип | Кабель |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид разъёма | M - M (вилка - вилка) |
| Внутрішній код товару | CW-CBUM-LM25W |
| Длина | 25 см |
| Конектори | USB AM - Lightning |
| Макс. сила струму | 2.4A |
| Обплетення | TPE |
| Назначение | Для синхронізації / живлення |
| Примітка | *Виробник може змінювати характеристики, властивості, комплектацію і зовнішній вигляд товарів без попередження |
| Тип кабелю | Стандартний |
Информация для заказа
- Цена: 89 ₴

