
Кабель Type-C - Type-C, 1.2 м, White, Canyon CC100AB, 100 Вт, 5A, Braided (CND-CC100AB12W)
189 ₴
- Готово к отправке
- Код: 298976
+380 (50) 193-42-43
- +380 (67) 338-04-04
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Кабель Type-C - Type-C, 1.2 м, White, Canyon CC100AB, 100 Вт, 5A, Braided (CND-CC100AB12W)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Canyon |
| Цвет | Белый |
| Тип | Кабель |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид разъёма | M - M (вилка - вилка) |
| Внутрішній код товару | CND-CC100AB12W |
| Длина | 1.2 м |
| Конектори | Type-C - Type-C |
| Макс. потужність | 100 Вт |
| Макс. сила струму | 5A |
| Обплетення | Нейлон |
| Назначение | Для синхронізації / живлення |
| Примітка | *Виробник може змінювати характеристики, властивості, комплектацію і зовнішній вигляд товарів без попередження |
| Тип кабелю | Стандартний |
Информация для заказа
- Цена: 189 ₴
