
Фільтр мережевий Patron, 5 розеток, 1.8 м, White (SP-1052W)
248 ₴
- Готово до відправки
- Код: 209379
+380 (50) 193-42-43
- +380 (67) 338-04-04
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мережевий фільтр Patron призначений для підключення широкого спектру побутової та комп'ютерної техніки. Фільтр має універсальні розетки типу "євро" із заземленням, і захищає електронну техніку від короткого замикання, перепадів напруги і імпульсних перешкод. Корпус фільтру Patron виконаний з міцного негорючого пластику і має отвори для кріплення на стіну. Кабель мережевого фільтру має перетин 3*1.0 мм, що дозволяє стабільно працювати при високих навантаженнях і не перегріватися. Якісний і надійний мережевий фільтр Patron захистить вашу техніку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Patron |
| Вимикач | Так |
| Заземлення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| USB-порти | Нема |
| Внутрішній код товару | EXT-PN-SP-1052W |
| Довжина кабелю | 1.8 м |
| Колір | Білий |
| Кількість розеток | 5 |
| Макс. потужність | 2200 Вт |
| Макс. сила струму | 10A |
| Примітка | *Виробник може змінювати характеристики, властивості, комплектацію і зовнішній вигляд товарів без попередження |
| Тип | Мережевий фільтр |
| Тип кабелю | 3x1 мм2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 248 ₴
